MONTEIL Paris - kosmetyki luksusowe
11
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11,theme-bridge,bridge-core-2.2.5,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-10.1.1.1487704759,qode-theme-ver-26.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15847

Germaine Monteil jest jedną z największych dam w historii kosmetyków.

 

Urodzona w Paryżu, w 1898 roku Germaine, bezpowrotnie zmieniła świat mody i kosmetyków. Po podróży do Ameryki, młoda projektantka błyskawicznie podbiła USA w swoim niepowtarzalnym stylu. Tworzyła wyłącznie ekskluzywną i dopasowaną odzież na zamówienie, jednak z czasem dostrzegła, że dopełnieniem kobiecego piękna jest codzienna pielęgnacja i makijaż.

 

Dzięki namowom męża – biochemika, prof. Guy’a Bjorkman’a – w 1936r., założyła własną firmę kosmetyczną – „Germaine Monteil Cosmetics”. Wspólnie nawiązali współpracę z najlepszymi naukowcami i lekarzami, aby opracować program pielęgnacji oparty na najnowszych osiągnięciach nauki. Germaine była pierwszą projektantką mody, która połączyła świat mody i kosmetyków. Szminka – pierwszy produkt opracowany przez Monteil odniósł błyskawiczny sukces, a Germaine Monteil stała się „Grande Dame” lat 40-tych. Germaine Monteil zostawiła swoją pierwszą miłość – modę – i skupiła się wyłącznie na kosmetykach i perfumach .

 

Marka szybko stała się synonimem wysokiej jakości i składników aktywnych zorientowanych na konkretne, efektywne rozwiązania pielęgnacyjne. Myślą przewodnią, którą kierowała się założyciela, było wyrażenie szczególnego uznania dla charakteru i natury kobiety. Sfinks, jako symbol nieprzemijającego piękna stał się symbolem marki, marki rozpoznawalnej na całym świecie.

 

Obecnie, marka MONTEIL jest marką francusko-niemiecką. Przyświecający od początku istnienia cel marki – opracowywanie programów pielęgnacyjnych opartych na najnowszych osiągnięciach nauki – jest widoczny w każdym produkcie. Nasze kosmetyki, dzięki zastosowanym składnikom aktywnym znajdują się na pograniczu pielęgnacji, a medycyny estetycznej. Gwarantują efekty i pożądane rezultaty. Dzięki licznym testom in vivo i in vitro, oraz testom dermatologicznym każdego produktu jesteśmy tego pewni. To co nas wyróżnia, to bioaktywne składniki naturalnego pochodzenia, często niespotykane nigdzie indziej.

 

Wiemy, że nasze produkty naprawdę działają. Sprawdziliśmy.